Slider

contact@jiffypackaging.com


Sanda-Maria BANGU
Customer Service Manager
E-mail: sbangu@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 234 884 – int. 136


Reprezentanti Relatii cu Clientii:


Adrian GOROAIA
E-mail: agoroaia@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 234 884 – int. 133


Mihaela (Purcaru) BUGEACLAU
E-mail: mpurcaru@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 234 884 – int. 137


Mihai-Flavius MATEI
E-mail:  mmatei@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 234 884 – int. 134


Paula-Maria MUNTEANU
E-mail: pmunteanu@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 234 884 – int. 135

Marius Clipa
Director National de Vanzari
E-mail: mclipa@jiffypackaging.com
Mobil: +40 722 379 401


Claudiu Ceciu
Director Regional de Vanzari – zona Sud Romania
E-mail: cceciu@jiffypackaging.com
Mobil: +40 731 199 861

Catalina Nechita
Supply Chain Manager
E-mail: cnechita@jiffypackaging.com
Tel.: +40 799 902 992

Doina CRAESCU
Manager Departament Calitate
E-mail: dcraescu@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 227 040 – int. 141

Gianina Chiriac
Responsabil Aprovizionare
E-mail: gchiriac@jiffypackaging.com
Tel.: +40 720 072 080 – int.139

Raluca-Mariana Sterea
Manager Resurse Umane
E-mail: rsterea@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 227 040 – int.140
Mobil: + 40 799 308 786

Ramona-Elena CRETU
E-mail: rcretu@jiffypackaging.com
Tel.: +40 233 227 040 – int. 101

logo-jp

JIFFY PACKAGING

Strada Dumbravei, Nr. 10 D
610202 Piatra Neamț, România

Tel: +0233227030
Fax: +0233229740

E-mail:
contact@jiffypackaging.com


VA RUGAM SA NE CONTACTATI

1. In conformitate cu prevederile Legii nr. 677/2001 privind protectia persoanelor in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date, precum si cu prevederile Regulamentului UE 2016/679, aplicabil incepand cu 25 mai 2018, SC JIFFY PACKAGING SA, cu sediul social in Piatra Neamt, str. Dumbravei, nr.10 D, este operator de date.
2. Datele colectate vor fi prelucrate de catre Administratorul site-ului numai in scop de contact, ca parte a activitatii comerciale si nu vor fi puse la dispozitia altor destinatari.
3. Furnizarea de date cu caracter personal este voluntara, cu toate acestea, este necesar sa se asigure buna circulatie a informatiilor.
4. Aveti dreptul de a accesa continutul care se refera la dumneavoastra si de a corecta datele dumneavoastra .